Photo Collage Editor

2.94
oy
0

Fotoğraflarınızı kullanarak eğlenceli kolajlar oluşturun

847.5k

Bu uygulamayı oyla

Photo Collage Editor; yazı, çıkartma ve çerçeve gibi sayısız detayı eklemenize izin veren, resimlerinizi kullanarak eğlenceli kolajlar oluşturmanızı sağlayan bir fotoğraf düzenleme aracıdır.

Photo Collage Editor kullanırken yapmanız gereken ilk şey, kolajınız için istediğiniz tasarımı seçmektir. Bir resimden bir düzine resme kadar uzanan farklı seçeneklere sahip olursunuz. En iyisi, her durumda, 60'tan fazla farklı kolaja sahip olmanızdır.

Kullanmak istediğiniz deseni seçtiğinizde, fotoğraf kompozisyonunuzu düzenlemeye başlayabilirsiniz. Kolajınızın ayarını yapmak için bir çok farklı şekilde değiştirebileceğiniz çerçeve bulursunuz. Çerçeveler sadece bir başlangıçtır.

Photo Collage Editor'ın en eğlenceli yanı resimlerinizin üzerine koyabileceğiniz çıkartmalardır, resminize güneş gözlüğü, şapka ve diğer aksesuarları eklemenize izin verir. Bu çıkartmalar çıkarılabilir ve istediğiniz şekilde değiştirilebilir.

Photo Collage Editor, çok kısa sürede hoş görünümlü sonuçlar veren oldukça basit ama eğlenceli bir fotoğraf düzenleme aracıdır
Gereksinimler

Android 3.2 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X