Solo Launcher

2.7.5.7

3.7

3

Android için geliştirilmiş basit, elegan bir uygulama

751.8k

Bu uygulamayı oyla

Solo Launcher, telefonunuzu ya da tabletinizi daha etkili kullanmanızı sağlayan binlerce kısayol sunmasının yanı sıra cihazınızın görüntüsünü zenginleştiren Android için geliştirilmiş basit, mükemmel bir uygulamadır.

Solo Launcher ile ilgili ilginizi çekecek en önemli özellik çok hoş bir görünüme sahip olmasıdır. Arayüz tasarımı, Google'ın KitKat uygulamasını sollayacak nitelikte başarılıdır. Sistem ikonları bile tüm arayüzleri ezebilecek bir stile sahiptir.

Estetik özellikleri bir yana, Solo Launcher çok etkili kısayollar sunar. Örneğin, parmağınızı ana ekranın üstünden altına doğru kaydırırsanız, kurduğunuz tüm uygulamaları öne getirirsiniz. Eğer parmağınızı alttan üste doğru kaydırırsanız, aktif uygulama yöneticisini açarsınız.

Bu özelliklerin yanı sıra, Solo Launcher kendine has, stiliyle uyumlu 'imgeler'e sahiptir. Dünya saati, batarya asistanı ve hafıza asistanı gibi... bir çok imgeye kolayca ulaşabilirsiniz.

Solo Launcher yüksek kalitede bir uygulamadır. Solo kadar sağlam uygulamalar bulmak çok yaygın değil ve büyük isimlere çok iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkar.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X